اکبر حلی خانه فلاحتی

سید اکبر حلی معمار مرمت کار بناهای تاریخی متولد ۱۳۳۵ در محله سوریجان کاشان است. این معمار برجسته و باسابقه کاشانی حایز رتبه های برتر در همایش ها و کنفرانس های سراسری، استانی، جهانی است. از جمله آثار مرمتی و بازسازی این معمار باسابقه کاشانی را می توان به خانه های تاریخی طباطبایی ها، عباسیان، عامری ها، عطارها، فاضل، شریفیان، تاج، باکوچی، رزمندگان، قرایتی، احسان، منوچهری، آل یاسین، حمام سلطان امیراحمد، بازارچه امین الدوله برشمرد.

 

ادامه مطلب: معمار بزرگ کاشانی، مسئول مرمت سرای فلاحتی

دکتر ارجمندی معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر و خانم دکتر قزل لو مسئول مرکز آموزشی دانشگاه هنر

به گزارش دبیرخانه سرای فلاحتی، جلسه با دکتر ارجمندی معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر و خانم دکتر قزل لو مسئول مرکز آموزشی دانشگاه هنر در مورد چگونگی همکاری و تعامل بین شرکت زاگرس و دانشگاه هنر و همچنین طراحی لوگوی خانه فلاحتی در محل شرکت زاگرس برگزار شد.

ادامه مطلب: تعامل شرکت زاگرس و دانشگاه هنر در خصوص طراحی لوگوی سرای فلاحتی

فراخوان طراحی لوگوی سرای تاریخی فلاحتی

شرکت سرمایه‌گذاری سیاحتی زاگرس در نظر دارد از طریق برگزاری مسابقه نسبت به طراحی و انتخاب لوگوی یکی از هتل‌های تحت مدیریت خود در یکی از بناهای تاریخی کاشان به نام سرای فلاحتی اقدام نماید. بر همین اساس از اساتید، طراحان، هنرمندان حوزه گرافیک، هنرجویان و دیگر عزیزان علاقه‌مند جهت شرکت در این مسابقه دعوت می‌شود.

ادامه مطلب: فراخوان طراحی لوگوی سرای تاریخی فلاحتی

عضویت در خبرنامه
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

© کلیه حقوق متعلق به شرکت سیاحتی زاگرس است | ۱۳۹۶